Obsah

Dopřejte si vášnivé odbourání stresu nebo rajcovní předehru v podobě Nuru masáže. Pokud se chcete dozvědět, jak na erotickou masáž Nuru v pohodlí domova, čtěte dále. Dočtete se, co je to Nuru masáž, jak se na ni připravit i jak ji poskytnout partnerovi krok za krokem.

Výhody Nuru masáže v pohodlí domova jsou:

 • Nemasíruje vás cizí osoba, ale partner či partnerka
 • Nic, kromě vašeho času nebo úsilí, vás nestojí
 • Můžete si ji dopřát, jak dlouze budete mít chuť
 • Lze si ji vychutnat, kde a kdy budete chtít
 • Může být spojena s erotikou i bez příplatku
 • Může být zakončena vášnivým milováním

 

Jak na erotickou masáž – průběh v profesionálních salónech?

Nejprve si dáte s masérkou společnou sprchu, kde se uvolníte a připravíte na samotnou masáž. Dále se přesunete do masírovací místnosti na lehátko, kde na vás oba masérka aplikuje masážní gel – hodně masážního gelu! Běžně trvá masáž se vším všudy hodinu. Za příplatek o další půl až celou hodinu déle.

Mimo jiné nezapomínejte, že masážní salón neposkytuje přímo sexuální služby. Masáž v salónu vesměs podléhá těmto pravidlům:

 • Nedočkáte se klasického sexu
 • Nebude žádné líbání
 • Pokud vám to masérka neodsouhlasí, nesmíte ji ani osahávat
 • Neočekávejte orální sex
 • Nesnažte se vynutit si sexuální služby ani za příplatek, dočkali byste se brzkého vyhazovu

 

Co si představit pod názvem Nuru masáž

Nuru masáž – v angličtině nazývaná jako body slide, česky jako masáž tělo na tělo. Jedná se o zvláštní masážní techniku, kdy masérka, zpravidla žena, masíruje celým svým tělem. Klouže se dlouhými táhlými pohyby přímo po těle masírovaného. Slovo Nuru pochází z japonštiny a znamená kluzký. Tradičně se k Nuru masáži používal gel z mořských řas, který má pro tuto masáž ideální vlastnosti, jelikož rychle nevysychá, nebarví, nelepí a je kluzký.

Když si představíte, jak Nuru vypadá, může to působit na první pohled velmi náročně, ale není to až tak těžké. Mistr z vás asi hned nebude, ale s trochou cviku to doma zvládne snad každý. Dobrá fyzická kondice a přiměřená tělesná hmotnost vám práci ulehčí. Pokud se chcete stát profesionálkou, přečtěte si více o kurzech thajských masážích v Bangkoku.

 

Domácí Nuru masáž v 6 krocích:

Krok 1. Příprava místnosti

Chce to vodnou podložku, která nebude sát gel, ručníky k ruce a dostatečně vyhřátou místnost.

Krok 2. Utváření té správné atmosféry

Atmosféru dokreslíte aromatickými i běžnými svíčkami, zastřenými okny, relaxační hudbou a nerušenou atmosférou (vypněte mobil, televizi i počítač).

Krok 3. Naředění gelu

Některé gely je potřeba před použitím ještě naředit vodou. Postupujte dle návodu a pohlídejte si správný poměr.

Krok 4. Zahřívání gelu

Velmi důležitý krok – zahřátí gelu! Masírovanou osobu zaručeně vyrušíte z pohody šokem z ledového gelu. Nepodceňujte význam teplého gelu, má velmi uvolňující účinek!

Krok 5. Společná sprcha – chytrý začátek

Ve společné sprše s partnerem se nemusíte zrovna umývat. Můžete to pojmout jako skvělý začátek Nuru masáže, kdy si naladíte sebe i partnera na nadcházející masáž.

Krok 6. Samotná masáž

Konečně přichází na řadu masáž samotná. Položte si partnera. Naneste na něj dostatečné množství masážního oleje a pak i na sebe samotnou. Pomalu se položte přes záda partnera, opřete se o ruce i nohy a začněte velmi pomalé krátké pohyby dopředu a dozadu. Postupně přidávejte na tlaku, délce pohybů i lehoulince zrychlujte. Ucítíte, jak se vaše těla zahřívají a rychle stoupá vzrušení.

Abyste si na chvíli odpočinula, slezte z partnera, posaďte se vedle něj a masírujte jej klasicky. Jelikož jste doma, můžete se věnovat i jeho intimním partiím a penisu. Proč nespojit příjemné se vzrušujícím?

Uvidíte, že se do toho brzy dostanete. Nechejte plynout fantazii a výsledek bude famózní!

Pár rad závěrem. Kvalitní Nuru gel lze použít i na intimní partie, nebude působit dráždivě jako některé jiné masážní gely a oleje. Dále, pokud se vám masáž mimořádně vydaří, a vzrušení vám oběma přeroste přes hlavu, nebojte se přejít na konci masáže k sexu. Jste přece doma se svým partnerem!

Máte už po masáži? Jak se vám povedla a co na to váš protějšek?

Pokud se vám Nuru masáž líbila, pravděpodobně si stejně oblíbíte i tantrický sex. Více o něm zde.

Jaromír Lehečka