Obsah

Málo co dokáže nabudit naše smysly natolik jako Nuru erotická masáž. Dopřejte si lahodné odbourání stresu a uvolnění mysli i v pohodlí domova s partnerkou či partnerem. Chcete se dozvědět, jak na erotickou Nuru masáž? Čtěte dále.

Využijte nepříznivého počasí, buďte se svým protějškem a dopřejte si úžasné prožitky. Budete překvapení, jak moc je Nuru masáž příjemná, originální, erotická a vzrušující. Dozvíte se, co je to Nuru masáž, a jak na to v 6 jednoduchých krocích.

 

Jak na erotickou masáž – co je to Nuru masáž

Nuru masáž, v angličtině označovaná jako body slide, se česky někdy nazývá jako masáž tělo na tělo. Tento název ji značně vystihuje. Tato masážní technika byla kdysi poskytována v japonských lázních a převážně mužům.

Dnes už je to jinak. Tuto skvělou masáž si můžete dopřát i doma ať už jste žena či muž.

Hlavní odlišností oproti klasické masáži je to, že masérka je zcela nahá a masáž provádí celým svým tělem – ne pouze rukami či lokty. Dokonalé podání takové masáže vyžaduje cvik a fyzickou zdatnost masérky, nicméně lze to s trochou šikovnosti a trpělivosti zvládnout. Bonusem oproti klasické masáže je, že při Nuru masáži se věnuje čas i intimním partiím.

Slovo Nuru pochází z japonštiny a znamená kluzký. Tradičně se používal gel z mořských řas, který je pro tuto masáž ideální. Takový gel je kluzký, nevysychá, nezanechává fleky, nelepí a nebarví.

 

Průběh Nuru masáže v profesionálních salónech

Erotická masáž s profesionály – najít takové můžete třeba na www.pleasure-world.com – zpravidla začíná sprchou (obvykle společnou s masérkou), poté se oba přesunou do salonku na vyhřívanou podložku. Pak masérka aplikuje Nuru gel na obě zcela nahá těla a začíná masáž svým tělem. Obvykle celá masáž trvá přibližně hodinu.

 

I Nuru masáž má svá pravidla:

  • Nedočkáte se poskytování klasických sexuálních služeb, mnohdy nesmíte masérku ani osahávat
  • Nejedná se o klasický sex
  • Nedočkáte se líbání
  • Nebude žádný orální sex
  • Sexuální služby si nelze vynutit ani za příplatek

Musíte brát na vědomí, že se nejedná o sexuální služby, ani se takové služby nehodí po masérce vyžadovat. Pokud budete příliš dotěrní, může se vám stát, že masérka masáž ihned ukončí. Podle předcházející dohody se můžete dočkat uvolnění rukou na konci masáže, ale nic víc.

Už vás napadá podstatná výhoda domácí Nuru masáže? Je to možnost zakončit vzrušující masáž sexem.

 

Jak na Nuru masáž doma v 6 krocích

Krok 1. – Připravte si místo

Potřebujete vhodnou podložku, která nebude vstřebávat gel a nebude studit. Nabízí se např. nafukovací matrace či postel s vinylovým prostěradlem.

Krok 2. – Vytvořte tu správnou atmosféru

Využijte i relaxační hudbu, a zatemněte okna. Takto můžete skvěle dokreslit atmosféru. Nepodceňujte ani význam aromatických svíček, více o využití a účincích aromaterapie zde.

Krok 3. – Nařeďte gel

Některé gely je potřeba ředit vodou před použitím. Pročtěte si návod k použití a dle potřeby si gel nachystejte.

Krok 4. – Zahřejte gel

Toto je důležitý krok! I když možná hned nevíte v čem nebo jak, popřemýšlejte a gel opravdu nahřejte, např. v misce v mikrovlnné troubě. Studený gel by byl zabiják dobré masáže.

Krok 5. – Osprchujte se

Jakmile máte všechny věci nachystané, nachystejte i sebe a partnera. Společná sprcha je ideální, jelikož se tak uvolníte a naladíte na další krok.

Krok 6. – Masírujte

Nyní konečně přichází na řadu samotná masáž. Uvelebte partnera na podložku. Naneste dostatek gelu na své i jeho tělo. Nechte plynout fantazii a provádějte všechny vám oběma příjemné doteky a pohyby. Pro začátek si představte, že jste loďka a nechejte se unášet vlnami sem a tam na svém partnerovi. Uvidíte, že po chvíli se do toho dostanete a vzrušení na sebe nenechá dlouho čekat. Tip – zkuste i masáž bradavek!

Poslední tip závěrem. Nuru gel lze dobře použít i jako lubrikant. Nebojte se ho použít i na partnerovy či své intimní partie. Pokud se vám masáž vydaří natolik, že vám chutě přerostou přes hlavu, nebojte se plynule přejít na sex. Nuru masáž přece může být i skvělá předehra. Pokud nejste v profesionálním salónu, využijte tak výhody domácího prostředí.

Vybrali jste si domácí masáž, nebo jste se pustili za profesionály, a jak se vám Nuru masáž líbila?

Jaromír Lehečka