Obsah

Pokud jste v této sféře zcela neznalí a nevíte, co si pod slovy erotická masáž představit, je tento článek určen právě vám. Ale i ti, kteří se již s podobnou procedurou setkali, ať již ji zakusili přímo na vlastním těle, nebo jsou alespoň takříkajíc v obraze, se mohou na následujících řádcích dozvědět něco nového. Nebo alespoň zrekapitulovat to, co již vědí. Postupně probereme následující otázky:

  • Co je to ten „happy ending“?
  • K čemu je krom toho taková masáž dobrá?
  • Jak se na ni připravit?
  • A co při ní dělat?

Co znamená v kontextu erotické masáže pojem happy ending?

Pojem happy ending, neboli šťastný konec, znají jistě všichni dobře z filmového průmyslu. V jiném významu jej znají také konzumenti filmového průmyslu pro dospělé – a přesně tak se používá i v kontextu erotické masáže. Ano, pokud jste to ještě neuhodli, jde zkrátka a dobře o orgasmus. Masáž s happy endem tedy v ideálním případě bude vyvrcholení zahrnovat. Nedocílí jej ale klasickým, ani orálním sexem – tyto praktiky nebývají její součástí. Jde zkrátka o fyzioterapeutickou praktiku či praktiky, které ze svého působení nevyjímají ani erogenní zóny. Svou povahou se mohou velmi lišit, proto je lepší hovořit o erotických masážích v spíš množném čísle. Nejznámější jsou pravděpodobně tantrické a Nuru, ale druhů je nespočet – každý se zvláštními výhodami.

Vyvrcholení je hezké, co dalšího ale takové masáže dovedou?

Je toho mnoho! Kromě pocitů povznesenosti, celkové svalové relaxace a úlevy od stresu dokážou také pomoci se znovunabytím duševní rovnováhy, doplnit vaši energii, posílit sebevědomí a rozpumpovat krevní oběh. Mezi další často zmiňované účinky patří také zlepšené libido i erekce, pomoc při močových problémech, a kupodivu i lepší trávení! Zároveň se můžete i lecčemus přiučit – a pak to využít ve vlastním milostném životě.

Jak se na celou proceduru připravit?

Žádnou speciální psychickou ani fyzickou přípravu rozhodně nepotřebujete, stačí na vaši masáž přijít dobře naladěni – ale rozhodně ne opilí či pod vlivem omamných látek! Velký důraz je zato kladen na hygienu – před každou masáží vás téměř jistě bude čekat sprcha, ale raději se umyjte ještě dříve a to obzvláště v intimních partiích. Občas se doporučuje také oholit, alespoň v intimních místech, ale klidně i po celém těle – to není nutnou podmínkou, ale rozhodně to kvalitě masáže může prospět. Jednak tím prokazujete jistou míru etikety, jednak tím můžete usnadnit aplikaci masážního oleje, který pak také bude působit příjemněji.

Jak se při takové masáži chovat?

Žádné zvláštní chování kromě slušného se po vás požadovat nebude – pouze se svléknete, lehnete na pohodlnou matraci, dáte se do hlubokého dýchání a zbytek práce již bude na masérce. Pamatujte nicméně, že se nejedná o klasické sexuální služby a vyvarujte se jakýchkoliv nemravných návrhů v tomto směru, jinak bude vaše masáž předčasně ukončena! O doteky, a to kdekoliv, kde vám to vyhovuje, zato žádat klidně můžete.

Kde takovou masáž dostanu?

Služby tohoto druhu poskytují specializované salóny, které není těžké najít. Řada z nich navíc poskytuje i eskort služby těm, kdo na návštěvu nemůže najít čas nebo odhodlání – masírováni tak můžete být třeba v pohodlí domova či na hotelovém pokoji!

Kolik mě to bude stát?

Záleží na poskytovateli i druhu masáže, zpravidla ale za hodinu potěšení zaplatíte mezi 1500 a 2500 korunami. Řada podniků také za pár set korun navíc nabízí také příplatkové služby různého charakteru, jako například tanec na klíně, masáž prostaty, lesbickou show a další. Někde také nabízí slevy stálým zákazníkům nebo slevy ve vybraných denních hodinách – je jen na vás, zda a jak je využijete! Při rozhodování se však neřiďte pouze cenou, ale i kvalifikací a profesionalitou těch, kdo vám budou tuto službu poskytovat. I když – i špatná masáž může být k něčemu dobrá.

Troufli byste si podstoupit erotickou masáž sami na sobě? Možná jste to již učinili – jaké byly vaše zkušenosti? Za jakých okolností byste něco takového zvážili a v čem spatřujete její potenciální benefity vy? Dejte nám vědět v komentářích!

Jaromír Lehečka